Gecelik.net Gizlilik Politikası

gecelik modelleriGecelik Modelleri Moda sektörünün öncüsü olan ve bayanlara özel Gecelik Modelleri ve iç giyim hizmeti sağlayan gecelik.net sitesi, gizlilik Politikası aşağıda yer alan maddeler geçerlidir. Gecelik.net Sitesi Gizlilik İlkeleridir Bu gizlilik ilkeleri Gecelik Bayan Modası tarafından, gecelik.net’in gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.gecelik.net web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Gecelik.net Gizlilik Politikası

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır. Gecelik Bayan Modası, https://www.gecelik.net adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Üyelik Bilgileri ve kayıt Formu;

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi ……gibi), istatiksel bilgilerini, finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası…. vb.) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılacaktır. ( Kargo Firması vb… ) Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. ( Vatura vb… ) Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır ( Kargo vb.. ). Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.
  • Tüm Sorularınız İçin
  • E-posta Adresi : destek@gecelik.net
  • Web Sitesi Adresi : https://www.gecelik.net
  • Mektup Adresi : Afetevler Mahallesi 31155 sokak no 5/4 Yenişehir/ Mersin
  • Telefon Numarası : 0859 850 33 33

Spechy Live Chat

_+

Spechy Live Chat